Klawiatura gamingowa Lenovo Legion K500 RGB Mechanical US English ) GY40T26478
Symbol: GY40T26478
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 431.30
Symbol: GY40T26478
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 431.30
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 1,33 kg |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 443 x 218,3 x 34 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Język klawiatury | US English |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawisze Windows | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 210mm |
Lenovo Pc Hk Limited
Lincoln House Taikoo Place 979 King Road
999077 Hong Kong
Hong Kong
ir@lenovo.com