Karta pamięci MicroSDXC SanDisk EXTREME 64GB 170/80 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3
Symbol: SDSQXAH-064G-GN6MA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 220.15
Symbol: SDSQXAH-064G-GN6MA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 220.15
| Specyfikacja | |
| Podkładka tłumiąca | A2 |
| Pojemność | 64 GB |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Prędkość zapisu nośnika | 80 MB/s |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Prędkość odczytu z nośnika | 170 MB/s |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 1,02 mm |
| Wysokość produktu | 10,9 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 4mm |
| Wysokość | 102mm |
Sandisk Technologies Inc
Po Box 13379 Swords
6789 Dublin
Ireland
support@wdc.com