Karta graficzna PNY NVIDIA RTX 5000 Ada Generation, 32 GB GDDR6 ECC 256-bit, PCIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX brac
Symbol: VCNRTX5000ADA-SB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 22548.37
Symbol: VCNRTX5000ADA-SB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 22548.37
| Specyfikacja | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | RTX 5000 Ada |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 (ECC) |
| Pamięć karty graficznej | 32 GB |
| Przepustowość pamięci | 576 GB/s |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Dodatkowe złącze zasilania | 1x CEM5 16-pin CPU |
| Ilość gniazd | 2 |
| Wysokość wspornika | ATX bracket |
| Układ | Full Height |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Pobór mocy | 250 W |
| Wysokość produktu | 111,7 mm |
| Szerokość produktu | 266,7 mm |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja Shader'a | 6.7 |
| Rodzaj opakowania | Small box |
| Przewody | 16-pinowy kabel zasilający |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Producent | PNY |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 180mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.