Karta graficzna GeForce RTX 5090 AORUS XTREME WATERFORCE 32GB 512bit GDDR7
Symbol: GV-N5090AORUSX W-32GD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18628.39
Symbol: GV-N5090AORUSX W-32GD
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18628.39
Karta graficzna AORUS GeForce RTX 5090 XTreme Waterforce 32G
System chłodzenia WATERFORCE typu wszystko w jednym:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5090 XTreme |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5090 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 512-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 32 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2407 Hz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2655 Hz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API OpenGL 4.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
36 x 146 x 245 mm |
| Wersja | Box |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Micro-Star IntL Co
No 69 Lide St
235 New Taipei City
Taiwan
acs@msi.com
GigaByte Technology BV
Steenoven 24
5626 Eindhoven
Netherlands
grp@gigabyte.com