Karta graficzna ASUS GeForce RTX 5090 ROG Astral LC 32GB OC
Symbol: 90YV0LW2-M0NA00
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 20763.43
Symbol: 90YV0LW2-M0NA00
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 20763.43
| Specyfikacja | |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5090 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2580 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Pamięć karty graficznej | 32 GB |
| Magistrala pamięci | 512 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 1000 W |
| Wysokość chłodnicy | 12 cm |
| Długość produktu | 288,5 mm |
| Głębokość chłodnicy | 6,5 cm |
| Szerokość chłodnicy | 40 cm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Wysokość produktu | 153,7 mm |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 242 mm |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 535mm |
ASUSTeK Computer Inc
Llde Rd Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
asus@gmail.com