Kamera termowizyjna FLIR FLIR ONE FP3AC
Symbol: FP3AC
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 2540.93
Symbol: FP3AC
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 2540.93
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Certyfikaty | MFi (iOS version), RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN61233 |
| Waga produktu | 36,5 g |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 8,7 Hz |
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 8 - 14 µm |
| Czułość termiczna (NETD) | 150 mK |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Szmatka do czyszczenia | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Napięcie | 5 V |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1 h |
| Stała ostrość | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 150 mm |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 104mm |
| Wysokość | 68mm |
Produkt może zawierać elementy wymagające ostrożności podczas użytkowania. Należy przestrzegać zaleceń producenta oraz instrukcji użycia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.