KYOCERA Toner TK-5230K TK-5230 1T02R90NL0 Oryginalny Czarny
Symbol: Kyocera TK-5230K 1T02R90NL0
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 420.92
Symbol: Kyocera TK-5230K 1T02R90NL0
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 420.92
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2600 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | ECOSYS M5521cdw, ECOSYS M5521cdwcdn |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 110mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com