KYOCERA Toner TK-5230C 1T02R9CNL0 Oryginalny Cyjan
Symbol: Kyocera TK-5230C 1T02R9CNL0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 591.07
Symbol: Kyocera TK-5230C 1T02R9CNL0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 591.07
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2200 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | ECOSYS M5521cdw, ECOSYS M5521cdn |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com