KYOCERA TK-8515C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 1T02NDCNL1
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 723.04
Symbol: 1T02NDCNL1
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 723.04
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kompatybilność | TASKalfa 5052ci; TASKalfa 6052ci |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 83mm |
| Długość | 627mm |
| Wysokość | 82mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com