KYOCERA TK-6345 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 1T02XF0NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 761.73
Symbol: 1T02XF0NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 761.73
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 40000 stron(y) |
| Kompatybilność | TASKalfa 4004i, 5004i, 6004i, 7004i |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 630mm |
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com