KYOCERA TK-3160 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: Kyocera TK-3160 1T02T90NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 582.01
Symbol: Kyocera TK-3160 1T02T90NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 582.01
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | P3045/P3050/P3055/P3060 |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 120mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com