KYOCERA TK-1115 Oryginalny Czarny 1 szt.
Symbol: 1T02M50NLV
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 432.53
Symbol: 1T02M50NLV
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 432.53
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1600 stron(y) |
| Kompatybilność | FS-1320MFP, FS-1041, FS-1220MFP |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO_C |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 120mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com