KYOCERA PF-3110 Podajnik papieru 500 ark.
Symbol: 1203SA0KL1
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1439.95
Symbol: 1203SA0KL1
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1439.95
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Podajnik papieru |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga obsługiwanych nośników | 60 - 120 g/m² |
| Maksymalna pojemność | 500 ark. |
| Kompatybilność | ECOSYS P3260dn |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Obsługiwane nośniki | A4, A5, B5, Letter, Legal Custom (92 - 216 x 162 - 356 mm) |
| Kancelaryjny | Tak |
| List | Tak |
| Szerokość | 207mm |
| Długość | 586mm |
| Wysokość | 494mm |
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com