KYOCERA 1702Y80NL0 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Symbol: 1T02Y80NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 298.45
Symbol: 1T02Y80NL0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 298.45
| Specyfikacja | |
| Wydajność strony | 10000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wielopak | Nie |
| Kompatybilność | MA2001 PA2001 MA2001w PA2001w |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 115mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
KYOCERA Document Solutions
1-2-28 Tamatsukuri, Chuo-ku
540858 Osaka
Japan
667643555
info@deu.kyocera.com