Jednostka sieci optycznej GPON Ubiquiti
Symbol: W129126239
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 359.84
Symbol: W129126239
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 359.84
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Typ produktu | Jednostka sieci optycznej (ONU) |
| Diody LED | LAN |
| Diody LED | Status |
| Diody LED | Zasilanie |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Głębokość produktu | 76,5 mm |
| Szerokość produktu | 76,5 mm |
| Wysokość produktu | 26,4 mm |
| Waga produktu | 78 g |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| moc Tx (minimalna) | 1,5 dBmW |
| Warstwa przełącznika | L2/L3 |
| Tx długości fali (min) | 1310 nm |
| Poziom transferu przy wysyłaniu | 1244 Mbit/s |
| Odległość transmisji (maksymalna) | 20 km |
| Poziom transferu przy pobieraniu | 2488 Mbit/s |
| moc Tx (maksymalna) | 5 dBmW |
| Normy ITU | G.984 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Długość fali RX (min) | 1490 nm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | Industry Canada (IC) |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Złącze światłowodowe | SC/APC |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów | 1 |
| Szerokość | 221mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 56mm |
Ubiquiti Sia
Akmenuiela 14
1048 Ryga
Latvia
carsenbeyer@ui.com