Jabra PanaCast 50 uchwyt ścienny w kolorze szarym
Symbol: 14207-76
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 376.94
Symbol: 14207-76
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 376.94
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Nie |
| Typ produktu | Mocowanie ścienne |
| Kolor produktu | Szary |
| Kompatybilność z marką | Jabra |
| Obsługiwane produkty | PanaCast 50 |
| Ilość | 1 |
| Akumulatorek | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Szerokość | 98mm |
| Długość | 493mm |
| Wysokość | 129mm |
GN Audio A S
Lautrupbjerg 7
2750 Ballerup
Denmark
Tmiller@jabra.com