Jabra PanaCast 20 13 MP Czarny 3840 x 2160 px 30 fps
Symbol: 8300-119
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 995.43
Symbol: 8300-119
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 995.43
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Stojak |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 136 g |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Przewody | USB |
| Długość kabla USB | 1,5 m |
| Odpowiedź częstotliwości mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -37 dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 117° |
| Typ aparatu/kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Megapiksele | 13 MP |
| Pionowy punkt widzenia | 75° |
| Cyfrowy zoom | 3x |
| Poziomy punt widzenia | 90° |
| PTZ | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 50mm |
• Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością.
• Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Przechowywać z dala od dzieci.
GN Audio A S
Lautrupbjerg 7
2750 Ballerup
Denmark
Tmiller@jabra.com