Jabra Link 390
Symbol: 1751888
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 576.87
Symbol: 1751888
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 576.87
| Specyfikacja | |
| Głębokość | 1,63 cm (0.64") |
| Szerokość (imperialna) | 1,27 cm (0.5") |
| Wysokość (imperialna) | 9,65 mm (0.38") |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Elektroniczny wyłącznik haka (EHS) | Nie |
| Unified communications | Nie |
| Kompatybilność | Jabra Speak2 75 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Szerokość produktu | 12,6 mm |
| Waga produktu | 1,515 g |
| Głębokość produktu | 16,2 mm |
| Wysokość produktu | 9,6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Głębokość opakowania | 10 mm |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 150mm |
GN Audio A S
Lautrupbjerg 7
2750 Ballerup
Denmark
Tmiller@jabra.com