Jabra Evolve2 40 SE Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę USB Type-C
Symbol: 24189-889-899
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 600.36
Symbol: 24189-889-899
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 600.36
| Specyfikacja | |
| Standard Multipoint | Nie |
| Łatwe parowanie | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 - 55 °C |
| Power bass | Nie |
| Unified communications | Nie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Nie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Nasićnij i mów (NIM) | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Virtual surround | Nie |
| Monitor pracy serca | Nie |
| Odnowiony | Nie |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Głos HD | Nie |
| Czujnik przewodnictwa kostnego | Nie |
| Profil dostępu do książki telefonicznej (PBAP) | Nie |
| Odciążenie ciśnienia w uchu | Nie |
| Stalowe zawiasy | Nie |
| Aktualizacje (OTA) | Nie |
| Zoptymalizowany dla | Unified Communication |
| Automatyczne podłączanie | Nie |
| Szerokość opakowania (imperial) | 18,6 cm (7.32") |
| Wysokość opakowania (imperial) | 21,5 cm (8.46") |
| Głębokość opakowania (imperial) | 5,33 cm (2.1") |
| Głębokość opakowania | 53,5 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Szerokość opakowania | 186 mm |
| Walizka | Nie |
| Podstawka do ładowania | Nie |
| Etui do ładowania | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Wymienna bateria | Nie |
| Etui ochronne | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nie |
| Przewodnik głosowy | Nie |
| Rodzaj nausznika | Leatherette size M |
| NFC | Nie |
| Sterowanie głosem | Nie |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 14 - 131 °F |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Głośnik | Nie |
| Automatyczna regulacja głośności | Nie |
| Zawartość opakowania | Headset;Carry pouch;User documents |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| HearThrough | Nie |
| Redukcja hałasu | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Szerokość | 53mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 181mm |
GN Audio A S
Lautrupbjerg 7
2750 Ballerup
Denmark
Tmiller@jabra.com